Since 2000Hakkımızda

2000 yılından itibaren ev tekstil ürünleri üretimi yapan firmamız ;

müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran dekoratif ve kullanışlı ürünleri, yenilikçi bakış açısıyla sürekli geliştirerek ekonomik fiyatlar ve “Kalite herkesin hakkıdır” mottosuyla  müşterilerinin beğenisine sunmaktan gurur duymaktadır.

Türkiye’nin en önemli perakende zincirlerinin uzun yıllardır başarı ile tedarik sağlamanın yanı sıra, kuruluşunun ilk döneminde yakın coğrafyaya başlayan ihracatımız, ülkemizin büyüme hedefleri ile paralel olarak üç kıtadaki onlarca farklı ülkeye yayılmış bulunmaktadır.

Sahip olduğumuz güçlü üretim kapasitesi ve ürünlerimizi tüm dünyaya ihraç etmek hedefi ile TURQUALITY kelimesinin hakkını vermeye devam ediyoruz.

Uluslararası kuruluşlar tarafından üretim kalitesi ve çalışan koşulları sertifikalanmış firmamız; çeşitli sosyal sorumluluk projelerine imza atmanın yanı sıra doğa ve çevreye zarar vermeyen ürünler imal ederek gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakılmasına da katkı vermeye çalışmaktadır.

Alas Home

Referanslarımız

Bim Market
Şok Market
Metro Market
Tekzen Market
Vicko
Akla uygun düzenlenmiş bir toplumda evleri bizler yaparız.Çok akılsızca düzenlenmiş bizim toplumumuzda evler bizi ne yapıyorsa o oluruz.Uygar ve sağlıklı evleri bulunmayanların vay başına gelenlere!

BaşlıcaHizmetlerimiz

Bize Fikirlerinizden Bahsedin